Візитки

ІДЕАЛЬНІ ВІЗИТКИ – ДЛЯ ІДЕАЛЬНОЇ РЕПУТАЦІЇ

Чим відрізняється просто якісна візитка від ідеальної?

При виготовленні якісних візиток використовується дорогий папір, дизайн кожної продумується до дрібниць: в якій послідовності вказати реквізити, чи використовувати золоте тиснення при оформленні особистих даних власника, на якому принтері їх роздрукувати.

При виготовленні та друку ідеальних візиток команда дизайнерів вкладає душу. Враховується не тільки специфіка діяльності компанії, але і особливості характеру власника. Одного погляду на таку візитку достатньо, щоб перейнятися повагою і довірою до її власника.

Саме такі візитки можно замовити недорого у ТОВ «ПОЛІГРАНД».

СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС МИ ВИГОТОВИМО:

  • особисті візитки, оформлені з урахуванням соціального статусу та життєвих пріоритетів. При виготовленні таких візиток зазвичай використовується дорогий папір і золоте тиснення.
  • сімейні візитки, що містять інформацію про членів сім’ї. Оригінальний іменний календар і сімейна візитка – один з найбільш популярних варіантів подарунків для відданих клієнтів або партнерів.
  • строгі ділові візитки – для використання під час офіційних зустрічей. Замовити такі візитки недорого  для всіх співробітників компанії – ознака хорошого тону в сучасному бізнесі.
  • корпоративні візитки – оригінальний подарунок для будь-якого свята, як наприклад, день народження компанії або Новий рік. Кожну візитку можна оформити з урахуванням досягнень або особливостей характеру кожного співробітника. Наші майстри друку візиток втілять будь-які ідеї.
  • епатуючі візитки – для представників шоу-бізнесу. Кілька оригінально оформлених візиток – дуже вдалий хід.

МИ ГАРАНТУЄМО:

  • Висока якість. При виготовленні візиток використовуються найкращі матеріали. Власна сировинна база дозволяє нам не тільки контролювати кожен етап творчого процесу і максимально швидко виконувати кожне замовлення, але і робити це дуже дешево.
  • Широкий асортимент. З прикладами робіт можна ознайомитися у відповідному розділі.
  • Доставка по Україні. Терміни і ціна виконання замовлення обумовлюються індивідуально.
  • Індивідуальний підхід. Для постійних клієнтів передбачена система бонусів і спеціальних пропозицій. Для оптових замовлень діють знижки.

Ми працюємо без посередників, тому всі види поліграфічних послуг обходяться досить дешево. Переконайтеся в цьому особисто!