Листівки

ЛИСТІВКИ З «РОДЗИНКОЮ» ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ВИПАДКІВ

Оригінальна листівка з фірмовою символікою – найкращий спосіб вітання та нагадування про себе. Чим більш яскравою і незвичайною вона буде, чим більш теплими і щирими будуть слова в ній, тим більшою симпатією і довірою до Вас і Вашої компанії перейметься одержувач. Особливо якщо до неї додається милий сувенірчик з логотипом.

СТВОРЕННЯ ТА ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТІВОК МОЖНА ЗАМОВИТИ?

Друкарня ТОВ «ПОЛІГРАНД» займається виробництвом і друком листівок на замовлення, які краще будь-яких слів розкажуть про ставлення компанії до клієнта і ненав’язливо нагадають про переваги співпраці з нею. У будь-який момент ми виконаємо друк листівок на замовлення:

  • Стандартних, прямокутної форми, надрукованих на високоякісному папері. При бажанні можна замовити друк листівок у вигляді карток або складених вдвічі листів.
  • Прикраси декоративними елементами. Вашій увазі пропонується друк листівок, декорованих об’ємними зображеннями, бантами, блискітками, тесьмою.
  • З фотографіями. Використання сучасного обладнання, в тому числі спеціальних принтерів, дозволяє здійснювати цифровий друк листівок у вигляді фотографій різних форматів. Виберіть будь-яку фотографію із сімейного або корпоративного альбому – завдяки спеціальній технології створення листівок Ваш варіант привітання запам’ятається на довгі роки.
  • Індивідуальних. Ви можете скористатися спеціальними онлайн-інструментами для створення листівок, після чого наданий макет буде доведений до досконалості за допомогою наших співробітників.

Цифровий друк листівок дозволяє втілювати будь-які ідеї. ТОВ «ПОЛІГРАНД»: ви неодмінно залишитеся задоволені!