Крафт пакети

Паперовий пакет – універсальний виріб, якому знайдеться застосування в будь-якій компанії.

Для фірмових бутиків і магазинів це іміджевий елемент, для багатьох компаній це ще й додаткова реклама.

Крім того, існує ряд матеріалів (харчових, будівельних і т.д.), які можуть зберігати свої корисні властивості тільки в «дихаючої» натуральної упаковці.

КРАСИВО, ПРАКТИЧНО, ЕКОЛОГІЧНО!

Тенденції останніх років, вказують на явне прагнення споживачів до екологічно чистої продукції. Популярністю користуються вироби, що не завдають шкоди навколишньому середовищу, і володіють здатністю біорозкладатися. У їх числі паперові пакети, які виробляє наша компанія.

Особливою популярністю користуються упаковки, на яких зображений бренд компанії. Це ідеальна реклама, яка виглядає стильно і презентабельно.

В якості сировини для виробництва паперових пакетів ми використовуємо целюлозний картон і папір крафт — високоміцний матеріал, сировиною для якого є деревина (найчастіше довговолокнисті хвойна целюлоза). Саме цей матеріал забезпечує високі міцнісні властивості, повітропроникність і опір відносному подовженню.

ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ – ВАША ІНВЕСТИЦІЯ В БІЗНЕС!

Розміщення бренду компанії на пакеті це безпрограшний маркетинговий хід, а люди, які використовують паперові пакети з логотипом — безкоштовні носії реклами. Як відомо, візуальна інформація запам’ятовується найкраще. Замовивши таку упаковку, можна бути впевненим у тому, що вони попадуться на очі і зацікавлять тисячі потенційних клієнтів.

Паперові упаковки в багато разів перевершують поліетилен і пластик не тільки за екологічними характеристиками, але також по зручності і практичності використання. Ручки комфортно лежать в долоні і не «ріжуть» її при великій вазі товарів в пакеті, а міцне прямокутне дно дозволяє пакетам рівно стояти на підлозі, в машині і т.д.

Дбайливе ставлення до природних ресурсів, можливість вторинної переробки.

Преміальність вироба.

Висока щільність і жорсткість.

Екологічна безпека і легка утилізація.

Види паперових Крафт-пакетів виготовлених нашою компанією:

  • Крафт-пакети паперові з плоскими ручками
  • Крафт-пакети паперові з крученими ручками
  • Пакети фаст-фуд
  • Паперові пакети без ручок, для упаковки