Плакати

ДРУК ПЛАКАТІВ І ПОСТЕРІВ: ПРОСТО І ЗІ СМАКОМ

Хочете збільшити кількість потенційних клієнтів в три рази? За допомогою грамотно оформлених і вдало розміщених широкоформатних плакатів можливо все. У цьому вже переконалися сотні клієнтів по всій Україні.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ДРУК ЯКИХ ПЛАКАТІВ І ПОСТЕРІВ МОЖНА ЗАМОВИТИ?

Друкарня ТОВ «ПОЛІГРАНД» розробить дизайн і здійснить:

 • друк плакатів і постерів для масових заходів. Спортивні змагання, концерт відомого виконавця, промислова виставка, конференція любителів готувати – завдяки цифровому та офсетному друку плакатів про ці події дізнається максимальна кількість людей. І не просто дізнається, а зацікавиться і відвідає їх.
 • широкоформатний друк агітаційних плакатів. Ваш заклик або інформаційний привід не залишить байдужим жодного соціально активного громадянина.
 • друк рекламних плакатів будь-якого формату (друк великих плакатів нестандартного розміру, оригінальних афіш з 3D-ефектом, музичних плакатів з замаскованими «приманками»).
 • виготовлення соціальних плакатів. Якою б не була тематика (боротьба з курінням, підвищення оплати праці, поліпшення житлово-комунальних умов), кількість людей, що відгукнулися буде збільшуватися в геометричній прогресії.
 • створення індивідуальних плакатів – оригінальний подарунок для найвідданіших клієнтів або цінних співробітників.

ПЕРЕВАГИ НАШИХ ПЛАКАТІВ

 • Відсутність кількісних обмежень. Ви можете оформити замовлення на друк будь-якої кількості рекламних плакатів. У разі необхідності ми в будь-який момент додрукуємо потрібну кількість екземплярів (послуга «терміновий друк, Київ» доступна 24 години на добу 7 днів на тиждень).
 • Висока якість. Над цифровим та офсетним друком плакатів працює команда професіоналів з великої літери. Під час створення плакатів ми ретельно контролюємо кожен етап. Завдяки такому підходу, усувається найменший дефект. Окремих компліментів заслуговує якість паперу, виробленої з власної сировини.
 • Продумане інформаційне наповнення. Кожен графічний символ, декоративний елемент і відтінок кольору працюють на залучення уваги потенційних клієнтів. якому виду друку ви б не віддали перевагу (широкоформатному, офсетному чи цифровому), готові плакати впораються з поставленим завданням на «відмінно»
 • Легкість у використанні. Виготовлені за допомогою цифрового або офсетного друку плакати максимально зручні у використанні. Їх можна розмістити на будь-якій висоті, поєднавши з іншими видами зовнішньої реклами. У будь-який момент їх легко зняти і замінити іншими, більшими чи меншими (для цього не знадобиться спеціальне технічне оснащення).

Термін служби плакатів залежить від матеріалів і технології виготовлення. У друкарні «ПОЛІГРАНД» і те, і інше гідно найвищих похвал. Численні відгуки постійних клієнтів, які регулярно роблять замовлення на друк великих плакатів, переконливо це доводять.

МИ ПРИЄМНО ЗДИВУЄМО:

 • цінами. Завдяки використанню власної сировини, ціни на друк плакатів у тому числі на терміновий друк) на 10-15% нижче, ніж у конкурентів.
 • оперативністю доставки. терміни та ціна на друк плакатів обумовлюються індивідуально. При замовленні на суму від 2500 грн ціна доставки включена у вартість замовлення.

Звертайтесь!