Рекламні стійки

РЕКЛАМНІ СТІЙКИ, ГІДНІ ГОЛЛІВУДУ

Рекламна кампанія – це своєрідна екранізація історії фірми, підготовку якої доручають виключно професіоналам. Так само, як маститий режисер ретельно підбирає акторів, а сценарист прописує кожен епізод, професійний рекламіст продумує кожну дрібницю. В якій послідовності краще розставити стійки з картону? Які рекламні стійки краще замовити: зі звичайного картону або із стільникового картону? Який дизайн вибрати? На якій висоті розмістити презентаційні матеріали, щоб рекламні стійки з гофрокартону не підвели в самий невідповідний момент?

ТОВ ПОЛІГРАНД – НАДІЙНИЙ ПОМІЧНИК В ОРГАНІЗАЦІЇ РЕКЛАМНИХ КАМПАНІЙ

Під час підготовки презентації ці питання не дають спати ночами ні власникові компанії, ні команді рекламного агентства. Одним словом, усім, крім співробітників друкарні «ПОЛІГРАНД». І це не дивно, адже ми:

  • Вміємо творити чудеса. Який фантастичною не була б Ваша ідея щодо забарвлення, вихідного матеріалу, способів кріплення рекламних проспектів або пропонованої продукції, вона буде втілена в найкоротші терміни. І будьте впевнені, конкуренти будуть заздрити!
  • Чи не пасу перед труднощами. Виготовити рекламні стійки з картону нестандартного розміру? Будь ласка! Розмістити стійки з картону на небувалою висоті? Легко! Виконати масштабне замовлення на «позавчора»? Без проблем!
  • Працюємо зі швидкістю світла. Ви тільки подумали, а ми вже втілили ваші ідеї в життя.
  • Уважні до кожного побажання.

Завдяки команді ТОВ «ПОЛІГРАНД» будь-яка презентація або рекламна акція пройде, як по маслу!