Гравірування

ЛАЗЕРНЕ ГРАВІЮВАННЯ – НАЙБІЛЬШ ОРИГІНАЛЬНИЙ СПОСІБ ЗАЛУЧЕННЯ УВАГИ

Лазерне гравіювання – один з найоригінальніших способів залучення уваги партнерів і потенційних клієнтів. Спеціальна технологія нанесення робить будь-яке зображення: буква, цифра, малюнок або фотографія, більш рел’єфним і виразним.

ЛАЗЕРНЕ ГРАВІРУВАННЯ СУВЕНІРІВ – ЦЕ КРУТО, ТОМУ ЩО:

  • Кількість продажів збільшується незалежно від витрат на зовнішню рекламу. Подаруйте сьогодні відданому клієнту комплект ручок, оформлених за допомогою лазерного гравірування, – і завтра про Вас дізнається половина його колег.
  • Ви завжди в центрі уваги. Особливо якщо в якості лазерного гравірування використовується впізнаваний малюнок, вислів відомої особистості або кумедний смайл.
  • Не потрібно «паритися» з приводу пам’ятного подарунка. Замовте для всіх співробітників комплект іменних ручок, оформлених за допомогою лазерного гравірування, і цей сувенір увійде до трійки кращих презентів в історії компанії.

І ЩЕ КІЛЬКА ПРИЧИН ЗАМОВИТИ ЛАЗЕРНЕ ГРАВІЮВАННЯ ПРЯМО ЗАРАЗ:

  • Лазерне гравірування – одне з найбільш перспективних напрямків діяльності в Києві. Виготовлені подібним способом сувеніри користуються величезною популярністю у всіх без винятку.
  • Лазерне гравірування металу – запорука успіху будь-якого масового заходу, будь то день народження компанії, корпоратив, рекламна акція, презентація нового товару, концерт або спортивні змагання. Логотип компанії, нанесений на ручки чи сувеніри за допомогою лазерного гравірування, підкреслить Вашу респектабельність і професіоналізм.
  • Лазерне гравірування металу – це один з найдешевших способів подарувати старій речі нове життя. Пам’ятний сувенір, улюблена ручка, сімейна реліквія перетворяться на витвір мистецтва. Ціна при цьому буде просто смішною.

Замовити лазерне гравіювання металу або сувенірів – означає проявити творчість, бути оригінальним, далекоглядним. Ціна і терміни виконання замовлення обговорюються індивідуально.