Блокноти

БЛОКНОТ З ЛОГОТИПОМ – МІНІ-РЕКЛАМА ЗАМІНІМАЛЬНІ КОШТИ

Фірмовий блокнот – один з найважливіших аспектів успішної людини. Одного тільки погляду на обкладинку блокноту або записної книжки достатньо, щоб зрозуміти, як насправді йдуть справи у компанії, які перспективи її розвитку, зі скількома клієнтами їй доводиться щодня працювати.

Замовити якісні блокноти з логотипом – це спосіб заявити про себе навіть за відсутності рекламного бюджету. У свою чергу, виготовлення блокнотів і їх друк під замовлення – це найважливіший стратегічний хід при формуванні бренду.

ДИЗАЙН ТА ДРУК ЯКИХ БЛОКНОТІВ МОЖНА ЗАМОВИТИ?

Друкарня ТОВ «ПОЛІГРАНД» Київ розробить дизайн блокнотів і випустить будь-яким тиражем:

  • різнокаліберні блокноти під замовлення (формати А3, А4, А5, А6);
  • з різними типами кріплення (металева пружина, скріпка, склейка);
  • з різним оформленням внутрішніх аркушів (друк блокнотів в лінійку, клітику, з чистими сторінками);
  • з внутрішньою печаткою або без (друк блокнотів з логотипом);
  • з виготовленими різними способами обкладинками (друк фірмових блокнотів з логотипом, з тисненням, з використанням дизайнерського паперу);
  • іміджеві – для ведення ділових переговорів;
  • подарункові.

У нас можна також замовити блокноти нестандартних розмірів, з оригінальною обкладинкою чи печаткою. Наприклад, друк блокнотів з листами в цяточку, з незвичайним способом кріплення листів або двосторонні. Виробництво останніх блокнотів передбачає виготовлення листів, половина яких в лінію, а інша – чиста. Між обкладинкою і блоком, при виробництві блокнотів можна також замовити спеціальний вкладиш-кишеню, призначений для зберігання записок або візиток.

Запропонуйте свій варіант друку блокнотів або індивідуальний зразок, і ми виготовимо його в найкоротші терміни. Ціна при цьому буде істотно меншою, ніж у конкурентів.

ЧОМУ САМЕ МИ?

Друкарня ТОВ «ПОЛІГРАНД» займається виготовленням поліграфічної продукції з 2007 року. Важко уявити пов’язану з друком задачу, яка викликала б здивування у наших фахівців. Найвища якість, оперативність, прийнятна ціна – така наша візитна картка.

Ми використовуємо сучасне обладнання, що дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності. Замовити блокноти у нас – значить, заощадити час і гроші.

Фірмовий блокнот від ТОВ «ПОЛІГРАНД»: нехай весь світ дізнається, що ви на коні!