Папки

ВИГОТОВЛЕННЯ ПАПОК НА ЗАМОВЛЕННЯ – СОЛІДНІСТЬ І РЕСПЕКТАБЕЛЬНІСТЬ ГАРАНТОВАНІ

Презентабельність робочої документації – один з головних критеріїв оцінки успішності компанії. Чим суворіше фірмова папка, тим більше досвід співробітників. Приблизно так міркує половина клієнтів.

Інша половина звертає увагу на оформлення. Особливо якщо діяльність компанії пов’язана з творчістю.

При виготовленні фірмових папок на замовлення ТОВ «ПОЛІГРАНД» враховує обидва підходи до оцінки успішності компаній. Ймовірно, цим і пояснюється їх широка популярність серед представників різних видів діяльності, починаючи з великих промислових підприємств і закінчуючи менеджерами середньої ланки.

ВИГОТОВЛЕННЯ І ДРУК ЯКИХ ВИДІВ ФІРМОВИХ ПАПОК МОЖНА ЗАМОВИТИ?

У друкарні ТОВ «ПОЛІГРАНД» можна замовити будь-яким тиражем:

  • друк картонних папок для зберігання архіву. Незважаючи на появу величезної кількості удосконалених моделей, картонні папки як і раніше в тренді. Багато в чому завдяки легкості у використанні і компактності.
  • Виготовлення корпоративних папок з логотипом – один з найпростіших і в той же час швидких способів просування компанії. Особливо якщо логотип виконаний в яскравій кольоровій гамі, а друк на папках копіює арт-об’єкт, що добре впізнається.
  • виготовлення фірмових папок для учасників наукових конференцій, семінарів та тренінгів – в них без зусиль помістяться рекламні проспекти, брошури та каталоги компанії, ще залишиться місце для особистих речей учасників.
  • виготовлення папок – реєстраторів з логотипом – найзручніший спосіб зберігання контрактів і супровідних матеріалів. При бажанні можна замовити друк папок з одним або декількома клапанами, з вкладишами для невеликих записок або блокнотів, а також друк на папках реквізитів компанії.
  • друк папок-меню. Такі папки на замовлення виготовляються для барів, кафе і ресторанів.
  • виготовлення іміджевих папок на замовлення з урахуванням специфіки діяльності та особливостей характеру власника. Золоте тиснення, оригінальні декоративні елементи, шкіряна основа і елегантні застібки справлять незабутнє враження на бізнес-партнерів.