Гофропакування

ПАКУВАННЯ ДЛЯ ПІЦИ

Основна відмінність упаковки для піци від будь-якої іншої тари — це те, що коробка являє собою єдину конструкцію без окремих рознімних елементів. Та й сама упаковка стала свого роду брендом для піцерій, без неї немислиме транспортування піци і доставка її споживачеві. Протягом багатьох років будова і конструкція коробки для піци незмінна і кожен заклад поставлено в досить жорсткі рамки при виборі варіанту дизайну для виготовлення своєї тари.

У нас є все для виготовлення коробок для піци будь-якого дизайну, формату і типорозміру.

Матеріал — екологічний гофорокартон високої якості і необхідної щільності, здатний витримувати високі температури без зміни форми. Піцерії, що пропонують піцу під замовлення, можуть бути впевнені — ми виробляємо коробки для піци з гофрокартону, які надовго зберігають тепло, аромат і смакові якості продукту. При цьому, подача піци має свої правила — кур’єр простягає її, тримаючи коробку однією рукою і упаковка не повинна прогинатися під вагою її вмісту. Ми тестуємо свої вироби і чітко дотримуємося цього давнього принципу виготовлення якісної гофротари.

Вибір конструкції визначається особистими уподобаннями замовника. Ми готові втілити в життя будь-яку ідею і навіть зробити коробку для піци концептуальної моделі.

Найпопулярніший варіант, що отримав найбільше поширення — коробка квадратної форми з прямими кутами. Проста і лаконічна форма — впізнавана і улюблена в усьому світі.

Останнім часом з’явилася мода на коробки зі скошеними кутами, в зібраному вигляді вони виконані за формою кола. Виглядають цікаво, але програють у швидкості збірки стандартним моделям, хоча мають і особливі переваги при транспортуванні.

Виготовляємо також коробочки для піци трикутної форми.

Друк на коробці — це переконлива і запам’ятовується реклама вашого закладу. Підійдіть до питання вибору малюнка і логотипу з усією відповідальністю. Ми виконуємо як друк одним кольором, так і повнокольоровий друк при виготовленні коробок для піци.