Друк на тканині

ДРУК НА ТКАНИНІ ЗІ СПЕЦЕФЕКТАМИ

Дорогий гість! Якщо ви з дитинства дивували оточуючих оригінальними дизайнерськими рішеннями, розмальовуючи свою і батьківський одяг, а тепер не знаєте, як краще втілити всі свої геніальні ідеї, МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ В ЦЬОМУ!

Точніше, не ми, а цифровий друк на футболках (Київ, Петрівка).

Принт на футболці – це круто, тому що:

  • Не потрібно витрачати шалені гроші на дизайнерський одяг, її можна створювати самостійно. Досить скористатися послугою «прямий друк на футболках» (Київ, Петрівка) і стати володарем майже брендової речі за смішну ціну.
  • Ви завжди в центрі уваги. Особливо, якщо в якості принта на футболці красується кумедна пика, смішний напис або друк оригінального зображення, нанесеного за допомогою цифрової, трафаретного друку або термопереносу.
  • Можна заощадити на рекламі. Особливо, якщо Ваша компанія молода, а рекламний бюджет обмежений. Замовте цифровий друк на футболках, і через кілька місяців про вас заговорить не тільки Київ, а й уся Україна!

І ЩЕ КІЛЬКА ПРИЧИН ЗАМОВИТИ ДРУК НА ФУТБОЛЦІ ПРЯМО ЗАРАЗ

Якісний друк на футболках – запорука успіху будь-якого масового заходу, будь то день народження компанії, корпоратив, рекламна акція, презентація нового товару, концерт або спортивні змагання. Логотип вашої компанії, нанесений за допомогою цифрового, трафаретного друку або термопереносу, буде завжди привертати увагу. Вас дізнаються в обличчя – значить, вам довіряють.

Трафаретний друк на футболках – це один з найдешевших способів нанесення зображення при тиражних замовленнях. Якісний друк зображень перетворить просту футболку на витвір мистецтва. Ціна при цьому буде просто сміховинною.

Замовити друк на футболці – значить, проявити кмітливість і далекоглядність.

МИ ГАРАНТУЄМО:

  • Широкий асортимент – від трафаретного друку на футболках до широкоформатного друку на тканині.
  • Висока якість продукції. Друк на будь-якому вигляді тканини (Київ), протримається протягом багатьох років, зберігши свій первозданний вигляд, завдяки використанню сучасного обладнання та різних способів нанесення зображень (трафаретний, цифровий друк, термоперенос, прямий друк на спеціальному принтері).
  • Доставка по Україні. Терміни доставки обговорюються індивідуально.
  • Гранично уважне ставлення до кожного замовлення. Виберіть будь-який варіант друку на тканині (Київ) – і результат перевершить всі ваші очікування!
  • гнучку систему знижок, акцій і спеціальних пропозицій для постійних клієнтів. Замовте трафаретний друк на футболках на суму від 2500 грн і скористайтеся послугою безкоштовної доставки.

ТОВ «ПОЛІГРАНД» – неперевершені спецефекти на будь-якій тканині!