Друк та Дизайн

поліграфічної продукції

Дизайн

Дизайн поліграфії: більше, ніж просто реклама

Дизайн поліграфії – один з найважливіших стратегічних кроків при створенні фірмового стилю. Одного погляду на оформлення рекламного щита або буклету (розмір букв, колірну гамму, розміщення реквізитів, слоган) достатньо, щоб дізнатися улюблений бренд з тисячі інших. І не просто дізнатися, а захотіти скористатися послугою компанії або придбати новинку.

Розробка макетів ТОВ «ПОЛІГРАНД» (Київ, Петрівка) – щось більше, ніж засоби наочної агітації. Це страви високої «поліграфічної» кухні, приправлені гумором і креативом.

Який вид продукції ви б не замовили – виготовлення рекламного щита, кольоровий друк на футболках, створення фірмового стилю компанії, друк сімейних візиток або іменних настінних календарів - протягом декількох днів про Вашу компанію дізнаються жителі найвіддаленіших куточків країни.     

Наш дизайн поліграфії – ваш запаморочливий успіх. Такий один з девізів ТОВ «ПОЛІГРАНД» (Київ, Петрівка).

  • Розробка унікального дизайну поліграфії з урахуванням специфіки Вашої компанії та естетичних уподобань цільової аудиторії;
  • можливість вибору одночасно декількох способів виготовлення презентаційних матеріалів з урахуванням бажаної вартості, тиражу і термінів виконання замовлення;
  • оперативна доставка по всій Україні (терміни і вартість обговорюються індівідуально.Прі замовленні на суму від 2500 грн доставка здійснюється безкоштовно).

 

Замовити дзвінок